PORGRAM CERTYFIKACJI ZYXEL ZCNP

Firma Zyxel rozumie, że edukacja jest jedną z podstaw optymalizacji inwestycji klientów. Akademia zapewnia zróżnicowany program nauczania dla samodzielnych specjalistów oraz organizacji. Certyfikowane szkolenia Zyxel umożliwiają uzyskanie przez specjalistów ds. sieci komputerowych certyfikatów Zyxel potwierdzających zdobyte przez nich kwalifikacje i doświadczenie.

Kurs ZCNP będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich klientów wyłącznie w języku angielskim.

ZYXEL CERTIFIED NETWORK PROFESSIONAL

ZCNP (Zyxel Certified Network Proffesional) to certyfikat online który pomoże wznieść twoją karierę IT na wyższy poziom. Nasz wszechstronny i bogaty program jest skrupulatnie zaprojektowany dla tych z Państwa, któzy są zainteresowani nauką najnowszych technologii sieciowych i zdobywaniu solidnej wiedzy. Wszystkie programy certyfikacji ZCNP oferują szeroki zakres kursów na temat komunkacji elektronicznej. Programy te są zaprojektowane aby dokładnie omówić pięć ścieżek nauki przy wykorzystaniu przykładów i prezentacji gotowych wdrożeń. 

Dostępne kursy ZCNP online

ZCNP Foundation

Ta część programu pokrywa podstawowe pojęcia związane z sieciami komputerowymi i najpopularniejszymi protokołami. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą w stanie zarządzać własnymi sieciami komputerowymi oraz rozwiązywać niektóre często spotykane problemy.
ZCNP Nebula

Ten kurs stanowi wprowadzenie do kluczowych koncepcji przetwarzania chmurowego i programowania webowego, umożliwiając studentom lepsze zrozumienie tego jak Nebula dostarcza nam narzędzia do zarządzania siecią w formie usługi, będąc jednocześnie platformą chmurową. 
ZCNP Security

Ten kurs przedstawia i wyjaśnia zasady działania i funkcje firewalli. Studenci poznają pojęcia routingu, prywatnych sieci wirtualnych (VPN), translacji adresów sieciowych (NAT) oraz nauczą się jak chronić sieć używając usług zunifikowanych metod zwalczania zagrożeń (UTM) takich jak system wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDP), antywirus, Application Patrol, filtrowanie treści oraz bezpieczeństwo poczty elektronicznej. 
ZCNP Switch

Ten kurs stanowi wprowadzenie do różnego typu sprzętu i metod transmisji danych, które mogą być wdrożone w większej infrastrukturze sieciowej, umożliwiając studentom dobór odpowiedniego okablowania pod kątem jego możliwości i ograniczeń. 
ZCNP Wireless LAN

W trakcie tego kursu przedstawimy strukturę i technologie związane z siecią bezprzewodową. Po ukończeniu serii tych lkursów, ich uczestnicy będą w stanie samodzielnie zarządzać swoją własną siecią bezprzewodową i zapewnić jej prawidłowe działanie w danych warunkach. 
Jeżeli interesują ciebie inne szkolenia, sprawdź nasz katalog lub skontaktuj się z nami.